Łożyska kulkowe przegubowe GE70HO-2RS ‌Parametry wymiarowe łożyska GE70HO-2RS to: średnica wewnętrzna 70 mm, średnica zewnętrzna 105 mm, grubość 65 mm‌‌. Ten rodzaj łożyska jest łożyskiem sferycznym, które może przenosić większe obciążenia i nadaje się do przenoszenia obciążenia promieniowego, obciążenia osiowego lub...
Łożyska kulkowe przegubowe GE70HO-2RS
‌Parametry wymiarowe łożyska GE70HO-2RS to: średnica wewnętrzna 70 mm, średnica zewnętrzna 105 mm, grubość 65 mm‌‌. Ten rodzaj łożyska jest łożyskiem sferycznym, które może przenosić większe obciążenia i nadaje się do przenoszenia obciążenia promieniowego, obciążenia osiowego lub ich kombinacji. Ponieważ zewnętrzna sferyczna powierzchnia pierścienia wewnętrznego jest wyłożona materiałem kompozytowym, łożysko może wytwarzać samosmarowanie podczas pracy, nadaje się do niskich prędkości obrotowych i ruchu wahadłowego oraz może wykonywać ruch przechylający w pewnym zakresie kątów.